Adana Mersin Transfer

Adana Havaalanı Mersin Transfer - Mersin Şehir Merkezi ve Mersin Otel Transferleri

Adana havalimanı Mersin transfer noktalarına ulaşım ihtiyaçlarınızda son model binek otomobiller, minibüs tipi araçlar ve vip araçlarla Mersin vip transfer seçeneklerimizle Adana - Mersin - Adana çift yön veya Adana - Mersin yönlü ya da Mersin Adana rotalı tek yön transferlerinizde en ekonomik ulaşım opsiyonlarını beğeninize sunuyoruz. Üstelik aynı gün içerisinde olmak şartıyla, Adana - Mersin - Adana gidiş ve dönüşlü çift yön transferlerde %25 indirim ayrıcalığı ile Adana Havaalanı'nda 7 / 24 kolay ve ucuz transfer hizmetlerimizden faydalanın. Belirtilen fiyatlar Adana Mersin şehir merkezi, Mersin otelleri, Mersin Limanı, Mersin Marina ve Mersin AVM beraberinde Mersin'de istediğiniz şehir içi adresler için geçerli özel transfer fiyatlarıdır.

Adana Mersin Transfer Hizmeti

İş ya da gezi amaçlı olarak Adana havalimanı inişli Mersin seyahatlerinizde en özel ulaşım seçeneği transfer hizmetidir. Adana Mersin transfer hizmeti, günün her saati bireysel ve ya kurumlsa müşterilerimize uygun fiyatları ve son model transfer araçları ile sunduğumuz şoförlü bir servistir. Konforlu bir yolculuk yapmak isteyen misafirlerimiz için Mercedes Vito ve ya Mercedes Sprinter model minibüslerimiz ile Adana Mersin Vip transfer seçeneğini tercih edebilirsiniz. Adana havaalanı Mersin transfer hizmetimiz binek araç :  Ford Focus, minibüs : Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlar ile misafirlerimize sunulur.

Adana Mersin Arası Kaç Km? Kaç Saat?

Adana havalimanı inişinizde ya da şehir merkezinde yaşıyorsanız ve Mersin'e gitmek için E-5 şehirler arası ücretsiz yolu ve ya D-90 ücretli otoyolu kullanabilirsiniz. E-5 şehirler arası yol 65 km ve yaklaşık olarak 1 saat seyahat süresi vardır. Şehirler arası ücretsiz yol üzerinde trafik ışıkları yoğunlundan dolayı seyahat süreniz uzayabilir. Ayrıca ücretli otoyol üzerinden Adana Mersin 90 km uzaklıkta ve trafik yoğunluna göre 40 dakikalık yolculuk süresi vardır. 

Mersin Adana Transfer Hizmeti

Adana Car, transfer hizmetimiz her zaman çift yönlü olarak misafirlerine sunulur. Adana'dan Mersin gidebildiğiniz gibi tersi yönde Mersin Adana transfer ile her zaman seyahat edebilirsiniz. Mersin Adana Vip transfer hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Mersin'de havayolu ile seyahat etmek isteyenler mutlaka Adana Şakirpaşa havalimanını kullanması gerekmektedir. Mersin Adana havaalanı transfer hizmeti alabilecekleri gibi alternatif seyahat yolları arasında havaş vardır. Mersin Adana havaş saatlerini ve fiyatları hakkında bilgiyi ilgili internet sitelerinde bulabilirsiniz.

REZERVASYON

İletişim Bilgileriniz

Fiyatlandırma

Geliş-Dönüş Bilgileriniz

Talep ve Notlar

  • 7/24 kiralık araç teslimatı
  • Türkiye çapında 7/24 ücretsiz yol yardım hizmeti
  • Rent a car kasko
  • Entegre HGS sistemi (kullandığın kadar öde)
  • Ücretsiz ek sürücü
  • Ücretsiz bebek koltuğu kullanımı
  • Ücretsiz navigasyon cihazı kullanımı
  • Ön ödemesiz rezervasyon
  • Ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı

DİĞER HAVAALANI TRANSFER HİZMETLERİMİZ

Adana Aladağ Transfer
Binek Araç Minibüs VIP Araç
1-3 Kişi Kişilik 17 Kişi Kişilik 5-8 Kişi Kişilik
300 450 450

Adana Havaalanı Transfer - Aladağ transferleri

Adana Havalimanı çıkışlı Aladağ transfer hizmetlerimizde 300 TL'den başlayan ekonomik transfer fiyatlarımızla Adana Aladağ transferlerinizde yanınızdayız.

Adana Feke Transfer
Binek Araç Minibüs VIP Araç
1-3 Kişi Kişilik 17 Kişi Kişilik 5-8 Kişi Kişilik
350 600 500

Adana Havaalanı Transfer - Feke transferleri

Adana Havaalanı Feke transfer seçeneklerimizde yer alan sedan binek, minibüs ve vip araç alternatiflerimizle Adana'dan Feke'ye ulaşımınızı güven ve konfor eşliğinde kaliteli transfer anlayışımızla gerçekleştiriyoruz.

Adana Hatay Transfer
Binek Araç Minibüs VIP Araç
1-3 Kişi Kişilik 17 Kişi Kişilik 5-8 Kişi Kişilik
500 700 700
​Adana Havaalanı Hatay Transfer - Adana Hatay Antakya TransferleriAdana Havalimanı Hatay transfer ihtiyaçlarınızda Adana'dan Hatay'a ya da tam tersi yönde Hatay Adana transfer gereksinimlerinizde Adanacar güvencesi ve konforlu binek araçlar ve minibüsler beraberinde Hatay vip transfer operasyonlarınız için Vip Mercedes Vito ve Vip VW Caravelle araç seçeneklerimizle Adana Havaalanı Adanacar ...

YORUMLAR

YORUM YAP