Adanacar.com Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Adana Araç Kiralama Ve Adana Havalimanı Transfer Hizmetlerimiz Hakkında Ne Diyor?

Adanacar.com'dan  araç kiralama hizmeti satın alan müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor? Merak ediyor musunuz? 

Ya da Adanacar.com'dan sizde daha önce bir araç kiralama, havalimanı transfer hizmeti veya vip araç kiralama hizmeti satın aldınız ve deneyimlerinizi diğer müşterilerimizle paylaşmak mı istiyorsunuz? En doğru yerdesiniz!

Değerli Müşterilerimizin Yorumları

Şoförleri, araçları ve satışta çalışan Seda Hanım'ın desteği ile akrabalarımız için aldığımız Adana Havalimanı'ndan Gaziantep'e transfer hizmetinden çok memnun kaldık. Dönüşte Gaziantep'ten Adana'ya ulaşım için yine Adanacar.com ile bağlantıya geçeceğiz. Teşekkürler.

Taner Yalovalı

Adana Havaalanı Transfer

5

Seyahatim için sağladığınız temiz araç ve sunduğunuz kaliteli Adana rent a car hizmeti için sizi tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum. Özellikle Kazım Bey'in ilgili ve nazik desteği için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

Cengiz ONAY

Adana rent a car

5

Böylesine yeni araçlar ve nazik bir protokol şoförü ile ilk defa seyahat ettik. Şirketimizin patronları ve konuklarımız hizmetlerinizden çok memnun kaldı. Adana'da tekrar vip transfer hizmetine ihtiyacımız olduğunda tercihimiz Adanacar.com olacak. - M.Sapmaz / Erikli SU

Muhittin SAPMAZ

Adana Vip Transfer

5

Adanacar.com ekibine sağladıkları kaliteli hizmetleri için çok teşekkür ediyorum. Mercedes Vito minibüs kiraladığımız 16 Şubat 2019 - 22 Şubat 2019 tarihleri arasında hizmetlerden ve araçtan çok memnun kaldık. Bir dahaki sefere Adanaya geldiğimizde yine sizden oto kiralama hizmeti alacağız. 

Nafi SARI

Adana rent a car

5

Adana Havaalanı Gaziantep transfer ve ulaşım ihtiyacımız için Adanacar.com bizlere çok iyi bir fiyat sundu. Trnasfer için gelen araç yeni ve şoförümüz çok ilgili ve nazikti. Harika bir ulaşım hizmeti aldık, bizi güvenle Gaziantep'e ulaştıran şoförümüz sayın Hamza beye özellikle teşekkür ederiz.

Cumhur Baydar

Adana Havaaalanı Transfer

5

Arkadaşlarımızla lezzet turu için geldiğimiz Adana'da vip Mercedes Vito minibüslerle sağladıkları kaliteli transfer hizmeti için Adanacar çalışanlarına teşekkür ederiz. Miray Kısa

MIRAY KISA

Adana Vip Transfer

5

Kiraladığımız minibüsün yeni olması bize çok güven verdi. Adana'da kaliteli minibüs kiralamanın doğru adresi, herkese tavsiye ederim. Ailemizle çok eğlenceli bir seyahat geçirdik, Adanacar.com a teşekkür ediyoruz. ATAOĞLU AİLESİ

Ceren Ayşen Ataoğlu

Adana Minibus Kiralama

5

Şirketimizin Adana Havalimanı Adana OSGB transfer işlemlerinde hizmet veren vip araçları ve deneyimli ekibi ile sundukları kaliteli hizmet için Adanacar.com'a teşekkür ederiz. ATAKER GRUP

Fuat Işıklı

Adana Vip Araç Kiralama

5

Adana rent a car hizmeti aldığımız bir firma. Araçları çok yeni ve rent a car hizmetleri çok kaliteli. Personel çok ilgili. Teşekkürler

Murat Cantaşdemir

Adana Rent A Car

5

Ankaradan Adana'ya her gelişimde Adanacar.com bana havalimanında arabamı teslim eder. 4 yıldır bu firmadan kiralama yaparım her zaman dakik hizmet temiz araç verirler. Adana havaalanı oto kiralama rezervasyonu yapacak olanlara öneririm.

Tuncay Vehbi Çankaya

Adana Havaalanı Oto Kiralama

5

İlk defa geçtiğimiz Aralık ayında yılbaşı gecesi Adana havaalanı rent a car hizmeti aldım bu şirketten. Çalışanları çok ilgili, özellikle Vedat bey ilk telefon görüşmemizden kiraladığımız minibüsü Adana Havalimanı'nda iade edene kadar son derece nezaketli ve ilgili bir şekilde yardımcı oldu. Teşekkürler, Adana'ya yine geldiğimde yine ziden kiralayacağım.

Kemal Atilla Ramizoğlu

Adana Minibus Kiralama

5

Kurumsal hizmet veren son derece ciddi ve profesyonel bir Adana oto kiralama şirketi. Firmamızın araçlarını 4 yıldır Adanacar.com'dan kiralıyoruz, her yıl araçlarımızı yeniliyor ve fiyat konusunda da diğer Adana rent a car firmalarına göre esnek imkanlar sunuyorlar. Tavsiye ederiz.

Zülfikar Cem Ayanoğlu - Enerji Holding

Adana Oto Kiralama

5

Adanacar.com Adana rent a car şirketleri arasında gerçekten fark yaratan bir firma. Daha önceleri farklı firmalardan Adana havaalanında rent a car yaptım ama hem fiyatlarıyla uygun hem de yeni araçları olması sebebiyle birkaç aydır ger gelişimde Adanacardan araç kiralıyorum. Araçların rent a car kaskolu olması da ayrı bir güven unsuru. İyi bir rnet a car hizmeti almak istiyorsanız Adanacar tavsiyemdir.

Selim Tekirova

Adana Rent A Car

5

İyi bifr firma. Şirketimizin misafirlerinin Adana Havalimanı'ndan İskenderun Limanına vip transfer hizmetini sundular. Doğrusu Adana vip transfer firmaları arasında böylesine kaliteli hizmet veren bir firma olduğunu deneyimlerek öğrendik. Bundan sonrada inşallah tüm vip taşıma işlerimizi Adanacar ile çözeceğiz. Kalitenizi lütfen bozmayın.  

Servet ÇAĞLI - Admarin Denizcilik

Adana Vip Transfer

5

Cidden işini iyi yapan bir firma. Adana Hatay transferimizi yaptırdık, çok memnun kaldık. Şoförümüz Altan bey çok nazik ve profesyoneldi. Araç zaten kelimelerle anlatılacak gibi değil, çok temiz ve yeni bir otomobildi. Fiyatları uygun. Daha ne isteyebiliriz ki?

Zarife Esengil

Adana Havaalanı Transfer

5

Adana'da bu firmadan araç kiralamak gerçekten bizim için bir şanstı. Böylesine profesyonel bir ekip, böylesine kaliteli ve son model bir araç ve bu fiyatlar. Başka yerde bulmanız mümkün değil. Kızım için verdikleri ücretsiz çocuk koltuğu için ayrıca çok teşekkür ederim. Harika bir firma, herkese tavsiyem.

Demir ALTINÖZ

Adana Araç Kiralama

5

Firmamızın yöneticilerinin Adana içinde ziyaretlerine yönelik vip araçlarla ulaşımlarını sağlayan Adanacar'a profesyonel ekibi ve hizmetleri için teşekkür ederiz.

Melih Göçener - IC Holding

Adana Vip Arac Kiralama

5

Adanacar'dan Adana'da minibüs kiralama yaptım. Ailecek çıktığımız Kayseri seyahati için verdikleri kış lastikleri daha hiç kullanılmamıştı. Son model Ford Custom 8 kişilik minibüs, uyguladıkları özel kış indirimi ve sundukları uygun fiyatlarla birlikte müşteriye gösterdikleri profesyonel tutumları için çok teşekkür ediyorum. Adana'ya iş amaçlı ya da ailece geleceğimiz tüm geziler için artık sadece Adanacar.com firmasını tercih edeceğim. Ayrıca Adana Havalimanı'na gelip arabaya ihtiyacı olan herkese de kiralama konusunda bu firmayı tavsiye ederim.

Şevket Özuslu

Adana Minibüs Kiralama

5

We rented a Mercedes Vito for our Cappadocia trip from Adanacar.com. It was an absolute pleasure, from the first moment we picked up the vehicle from Adana Airport until we drop off back again there. All the employees were wonderfully gentle, extremely professional and all their vehicles we saw were new and clean. This company will be a global brand soon if they'll not change their service quality level. Thanks and we will rent a car in Adana again from Adanacar next summer.

Valeria Barabas

Adana Vip Araç Kiralama

5

16 Aralık 2018 - 21 Aralık 2018 tarihleri arasında Adanacar.com'dan Adanada oto kiralama hizmeti aldım. Firmadan Renault Clio Hatchback kiraladım ancak Adana havalimanında getirdikleri aracı görünce gerçekten hoş bir sürprizle karşılaştım. Renault Clio yerine otomatik vites Volkswagen Polo gördüğümüzde özellikle eşim çok sevindi, çünkü Almanya'da eşimin kullandığı araçta Polo. Clio kaza yaptığı için bir kademe daha yüksek bir araç teslim ettiler. Ayrıca ek sürücü için ücret almadıklarını kiraladığım aracı teslim alırken öğrendim ve gerçekten çok mutlu oldum. Teslim edilen aracın daha poşetleri üzerinde duruyordu, yani son model temiz ve yeni  bir otomobil ile güzel bir tatil geçirdik. Aracın yakıt kullanımı da oldukça düşük olduğundan ayrıca yolculuklarımız da çok ekonomik olarak gerçekleşti. Adanacar.com ekibine yaptıkları jest ve profesyonel hizmetleri için çok teşekkür ederiz. Berlin'de şimdiden sizleri akrabalarımıza ve tanışlarımıza önermeye başladık bile. 

Tayfun ŞAHİN

Adana rent a car

5

Adana havalimanında yıllardır araç kiralama yaptığım bir şirket Adanacar. Her zaman iyi arabalar ve güzel bir hizmet aldım. Adana’ya gelenlere öneririm. Minibüsleri son model.

Denizcan Taşdemir

Adana Minibüs Kiralama

5

Bu şirkete 10 üzerinden 10 puan veriyorum. Adana havaalanı oto kiralama rezervasyonumu yaparken gerçekten hem fiyat yönünden hem de verdikleri bilgilerle çok destek oldular. Gerçek anlamda kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet alabileceğiniz bir firma.

Aile ziyareti sebebiyle ilk defa Adana'ya gelirken, bazı sitelerde okuduğumuz yorumlar nedeniyle, araba kiralama konusunda tereddütlüydük. Ancak Adanacar.com ve çalışanları, bilhassa rezervasyon yetkilisi Büşra hanım, gerek bilgilendirme gerekse bütçemize uygun araç seçimi konusunda elinden geleni yaparak çok yardımcı oldu. Adana Havalimanı'na geldiğimizde ise aracımız hazır bizi bekliyordu. Kiraladığımız Ford Focus aracın özellikle son model olması firmanın ne derecede kaliteli biz hizmet sunduğunun göstergesiydi. Teslimatçı Uğur bey son derece nazik ve profesyoneldi. Gerçekten umduğumdan daha fazlasını buldum diyebilirim. Tekrar Adana'ya geldiğimde Adanacar.com'u tercih edeceğim ve tüm yakınlarıma önereceğim.

Melisa Yurdugül

Adana Oto Kiralama

5

Adana oto kiralama firmaları arasında hizmet aldığım en profesyonel şirket. Adana da rent a car ihtiyacı olan herkese tavsiyemdir.

Muhsin Ertuğrul Durmuş

Adana Oto Kiralama

5

14/17.12.2018 tarihleri arasında şirketinizden kiralamış olduğumuz araç için başta Adana car ailesi  olmak üzere Vedat bey ve bize arabayı teslim eden ve geri alan Yılmaz bey e çok teşekkür ederiz.

Tamer ATAGÜL

Adana Araç Kiralama

5

Gece yarısı saat 04:00'te Adana oto kiralama firmaları arasında Adana Havalimanı'na araç teslim edebilecek bir tane rent a car şirketi bulamamışken, Adanacar.com firması ile tanıştım. Zaten Adana Havalimanı'nda 7/24 hizmet veren bir firma varken boş yere kendimi yormuşum. Araç kiralama fiyatları diğer Adana Havalimanı araç kiralama firmalarına göre oldukça makul ve gördüğüm kadarıyla tüm arabalar son model. Artık Adanacar'dan araç kiralayacağım herkese de tavsiye ederim.

Berker Özeser

Adana Oto Kiralama

5

Şirketimiz için Adanacar.com'dan Adana vip araç kiralama hizmeti aldık. Yöneticilerimiz profesyonel bir şoför eşliğinde son model vip Mercedes Vito ile Adana Havalimanı Mersin transfer işlemlerini tamamladılar. Konuyla ilgili desteklerinden dolayı Adanacar çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz. 

Tuna Salihlioğlu - Arteng Yapı

Adana Vip Arac Kiralama

5

Ailece yurtdışından gelerek, Adana Havalimanı'ndan Mersin'e Mercedes Vito araçlarla vip transfer hizmeti aldık Adana Car şirketinden. Yolculuk esnasında sunulan ikramlardan şoförün tutumuna kadar herşey kaliteli ve profesyoneldi. Adana'da vip transfer hizmetine tekrar ihtiyaç duyduğumuzda tekrar sizlerle iletişime geçeceğiz. Dakik ve kaliteli hizmetiniz için teşekkür ederiz.

Simay Alev Cokyar

Adana Vip Transfer

5

Firmamızın, yurtdışından gelen konuklarının taşımaları için Adana vip transfer hizmetlerinde profesyonel çalışma tarzları nedeniyle Adanacar.com'u tercih ettik. İlk telefon görüşmemizden konuklarımızın Adana Havalimanı'nda uğurlamalarına kadar het adım planlı ve profesyonel bir biçimde ilerledi. Adana'da bu işi hakkıyla yapan nadir firmalar arasında Adanacar.com diyebilirim. Adana havaalanı vip transfer işlemleri için herkese tavsiye edebilirim.

Seyfettin Nalçacı - Borusan

Adana Vip Transfer

5

Frankfurt'tan Adana'ya gelişimizde kiralık geniş aile arabası ihtiyacımıza için Adanacar.com'dan minibüs kiralama hizmeti aldık. 9 kişilik minibüs kiralama seçeneklerinde filoları oldukça geniş ve herşeyden önemlisi kiralık minibüs fiyatları çok uygun. Adana Havalimanı'nda 7/24 hizmet vermeleri gerçekten kayda değer. Adanacar.com'u çevremizdeki herkese tavsiye ettik.

Lale Kılıç

Adana Minibus Kiralama

5

Adana Moskova arasında sürekli geliş gidiş yapmaktayım. Adana'ya her gelişimde havalimanında araç kiralarım. Adanacar.com ile bu yıl ilk defa çalıştım. Kiraya verilen araçlar çok temiz, yeni ve herşeyden önemlisi de fiyatları çok cazip. Profesyonel ve bizi Adana Havalimanı'nda hiç bekletmeden verdikleri hizmet için ekibinize çok teşekkür ediyorum.

Sadri Yücel

Adana Oto Kiralama

5

Adanacar ve ekibine çok teşekkür ederim yaz aylarında kiraladığım araç ile geçen hafta geldiğim zaman kiraladığım araç ter temiz ve kusursuz geldi. Adana dışındada araç kiralamak istediğim zaman her zaman yardım eden bir firma kesinlikle çalışmanızı tavsiye ediyorum. Sevgiyle kalın 

Ziya Şengül

Adana Oto Kiralama

5

Sizden Ekim ayında Adana Havalimanında araç kiraladım. Çok kaliteli ve uygun fiyatlı oto kiralama hizmeti sunuyorsunuz. Personeliniz de bir o kadar profesyonel. Adana'nın en iyisisiniz. Adanada araba kiraladığım diğer firmalarla karşılaştırmıyorum bile. Ayrıca ücretsiz ek sürücü hizmetinize 5 üzerinden artı 5 puan veriyorum. Teşekkürler Adanacar ekibi.

Perihan Bayramoğlu

Adana Oto Kiralama

5

Adana havalimanında Adanacar.com'dan Volkswagen Caravelle minibüs kiraladık. Görevli Nejat bey bizi gelen yolcu holünde karşıladı ve hemen minibüsümüzün bulunduğu otoparka yönlendirdi. Araç yeni ve tertemizdi. Seyahatimiz boyunca hiçbir sorun yaşamadık. Müşteri destek hattı çalışanları çok profesyonel. Adana'ya ilk gelişimiz olması nedeniyle ihtiyaç duyduğumuz navigasyon cihazını bir telefonla hemen gönderdiler ve ücret almadılar. Ücretsiz navigasyon, bebek koltuğu, ek şoför hizmetleri bir harika ama bundan daha önemlisi dünya standartlarında araç kiralama hizmeti sunan bir firmayı Adana'da bulabilmiş olmamız Namlı ailesi olarak bizim için bir mutluluk. Adana'ya hangi nedenle olursa olsun gelen ve Adana havalimanında araç kiralamak isteyen herkese Adanacar.com rent a car şirketini tavsiye ederiz.

Meral Dinçer N.

Adana Minibüs Kiralama

5

Adana havalimanında otomatik vites araba kiralama hizmeti aldık. Araçlar çok temiz ve yeni. Personel son derece saygılı ve kibar. Adanacar.com'dan araç kiralamadan önce Adana oto kiralama firmalarını araştırdım ve öncelikli olarak şirketin müşteri yorumlarını okuyarak güvendim ve rezervasyon yaptım. Bu kalitede hizmet veren bir oto kiralama şirketini sadece Adana değil, Türkiye'nin hiçbir şehrinde bulabilmeniz mümkün değil. Müşteri memnuniyetini çok önemsiyorlar. Adana havalimanında araç kiralamak istiyorsanız ve hizmet kalite değeri yüksek bir rent a car firması arıyorsanız, Adanacar.com'u öneririm.

Püren M.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adana havalimanı vip araç kiralama hizmetlerinde Adana'da çözüm ortağımız Adanacar.com firmasına beraber çalışma imkanı bulduğumuz son 4 yıldır sundukları kaliteli hizmetleri, dakik personeli ve hatasız operasyonları için Plures Air şirketi olarak teşekkür ederiz.

Nazan E. - PluresAir

Adana Vip Araç Kiralama

5

Londra'dan ailemizle Adana'ya gelişimizde Adana Havalimanı'nda Adanacar'dan araç kiralama hizmeti aldık. Ford Fiesta rezervasyonu yapmıştık ancak ücretsiz olarak aracı upgrade yaparak Ford Focus araba verdiler. Üstelik daha sıfır kokusu üzerinde 600km'de bir kiralık araçtı. Herşeyden daha da önemlisi çok nazik ve müşterilerine çok saygılı bir satış ve operasyon ekibinden oluşan kadroya sahipler. Adana havalimanında gece 03:00 te kiralık aracımızı bizi hiç bekletmeden teslim ettiler. Yine geri dönüş uçuşumuz gece olduğu için 01:30 da aracı iade almak için dış hatlar ofisleri açıktı. Eğer Adanada kaliteli ve güvenilir bir oto kiralama şirketi, konforlu kiralık araçlar ve müşterisine her konuda destek olan profesyonel insanlarla muhatap olmak istiyorsanız, Adanacar.com tavsiye edebileceğim tek Adana rent a car firması.  

Hakan G.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Personeliniz çok saygılı, nazik ve servisiniz çok kaliteli. Adanada oto kiralamak istiyorsanız bence Adanacar.com dışında başka bir firmadan rezervasyon yaparak riske girmeyin. Otomatik vites araç kiralama seçenekleri çok geniş. Adana'ya daha önceki gelişlerimde farklı rent a car firmaları ile çalıştığımdan, otomatik vites araç bulma zorluğu çekiyordum. Özellikle yaz aylarında bırakın otomatik vites arabayı, normal bir binek araç bulmak bile ölüm geliyordu. Ama Adanacar.com ve çalışanları sağulsun, yoğun yaz sezonlarında bile bana gelişimde istediğim gibi  tertemiz otomatik vites araçlarla yardımcı oldular. Filoları çok geniş, aradığınız araç tipi ne olursa olsun, mini araçlardan çift kabin 4x4 arazi araçlarına kadar müthiş genişlikte bir kiralık araç yelpazeleri ile 24 saat Adana havalimanında hizmet veren bir firma. Daha ne isteyebilirim ki. Teşekkürler Adanacar.com, artık Adana'da oto kiralama rezervasyonu yaparken tek tercihim sizsiniz.

Ali Turan L.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Çok memnun kaldım 5*

Tamer A.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Yıllardır Adana'ya her gidişimde Adanacar'dan araba kiralarım. Her zaman en yeni araçlar ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışlarıyla müşterilerini memnun bırakıyorlar. Münih'ten sevgiler saygılar.

Talha M.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adanacar.com'dan Danimarka'dan Adana'ya her gelişimizde araç kiralarız. Oto kiralama fiyatları Adana Havalimanı'nda araba kiraya veren diğer  firmalara göre  daha ucuz , Adana'da araç kiralayan diğer firmalarda günlük 15 TL'ye verilen bebek koltuğunun ücretsiz olarak ailelere sunulması muhteşem bir kampanya. Özellikle ikiz bebeklerimiz için 20 günlük araba kiralamayla beraber ekstradan 600 TL bebek koltuğu parası ödemek zorunda kalmadık. Adanacar.com'dan araç kiralamak fiyat yönünden ekonomik olmakla beraber, kalite yönünden de diğer firmaların çok çok üzerinde. Adana'ya seyahat planı olan tüm bebekli ailelere tavsiye ederiz.

Fehmi İ.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Mehmet Duran Bey'e yıllardır araç kiralamalar ve transferler konusunda yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyoruz. Şirketimizin tüm ulaşım ihtiyaçlarında verdikleri profesyonel 
​destek ve kabul edilebilir fiyatlar nedeniyle Adanacar.com'u Adana Havalimanı araç kiralama hizmeti arayışında olan tüm bireysel ve kurumsal seyahat edenlere tavsiye ederiz.

Yıldırım Holding

Adana Havaalanı Transfer

5

Almanya'dan ailece Türkiye'ye tatilimiz için gelişimizde, Antalya havaalanı kiralık araç teslimat hizmetleri olduğu için  Adanacar.com'u tavsiye ettiler. Adana firması olmasına rağmen Türkiye'nin her noktasına araç teslim edebilen bir firma. Antalya'da aynı fiyata Fiat Linea bile vermezlerken günlük 23 Euro'ya Ford Focus kiraladım. Sorunsuz bir tatil geçirdim, sorunsuz bir araç kiralama hizmeti  aldım. Almanya'dan tatilini Türkiye'de geçirerek, oto kiralayacak herkese de tavsiye ediyorum.

Yakup S

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Oto kiralama fiyatlarının uygunluğu sebebiyle tercih ederek  ilk defa araç kiraladım. Kiralık araçlar çok temiz, hizmet kalitesi beklediğimin çok üzerinde çıktı. Özellikle rezervasyon anında konuştuğum Vedat Bey çok ilgili bir personel, kasko ve sigorta hakkında tüm sorularımı hem telefonda hemde yazılı olarak ayrıntılı bir biçimde cevapladı ve bilgilendirdi. Adana Havalimanı'nda karşılama tam zamanında yapıldı. Teslimat ve prosedürler hızlıca tamamlandı. Vedat Bey'e ilgisi ve alakası için çok teşekkür eder, Adana havaalanı oto kiralama hizmeti arayan herkese Adanacar.com'u  şiddetle tavsiye ederim.

Türkan L.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Yazılan tüm yorumları sonuna kadar hak eden bir araç kiralama firması. Yıllardır Adanacar.com'dan oto kiralama rezervasyonu yaptırırım, bir defa olsun bana sorun yaşatmadılar. En son kiraladığım Fiat Egea araçta küçük bir motor arızası yaşadım ama aynı gün bana Ford Mondeo gibi lüks bir araç verip sorunlu aracı hemen değiştirdiler. Sadece oto kiralama yapmıyor, aynı zamanda kaliteli bir satış sonrası hizmet alıyorsunuz. Adana'ya tekrar gelişimde yine Adanacar.com tek tercihim olacak.

Şeref G.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Kiralık araçlar her zaman ter temiz teslim ediliyor. Personel çok nazik ve Adana'da en iyi fiyatlarla araba kiralama hizmeti sunan bir firma. Adana Havaalanı oto kiralama şirketleri arasında Adanacar araç kiralamadan daha iyisi yok.

Fatih A.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Almanya'dan Adana'ya senede en az 2 defa gelirim. 6 yıldır Adanacar'dan araba kiralarım. Bir defa olsun hizmet kalitelerinde bir düşüş görmedim. Adana Havalimanı'nda güvenilir bir oto kiralama şirketi arayan herkese tüm kalbimle tavsiye ederim.

Veli S.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adana oto kiralama şirketleri arasında en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla, profesyonel bir biçimde sunan başka bir firma yok. Adana'ya her geldiğimde işim gereği araç kiralarım. Onlarca firmayla çalıştım ancak Adanacar ile tanıştıktan sonra başka bir firma ile çalışma gereği duymadım. Profesyonellikte başka rent a car tanımam.

Yasin E.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adanada oto kiralama arıyorsanız, araç teslimatıyla bitmeyen müşterisine her konuda sürekli destek sunan Adanacar.com'u tercih edin. Adana Havaalanı'nda kiralık aracımız gece 3 te teslim edildi. Günün her saati hizmet veriyorlar ve ücretsiz bebek koltuğu ve navigasyon cihazı uygulamaları süper. Güvenle araç kiralayabileceğiniz bir firma.

Hasan Y.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adanacar.com'dan kiraladığım araçla Mersin otoyolunda kaza yaptım. Operasyon ekibi hemen yol yardım hizmeti gönderdi ve aynı gün içerisinde kiralık ikame bir araç verdiler. Satın almakla bitmeyen bir hizmet sunuyorlar, satış sonrasında çok başarılılar. Herkese tavsiye ederim.

Tamer C.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Amsterdam'dan Adana'ya gelirken ailece tatilimiz için erken rezervasyonlu araç kiraladık. Fiat Linea indirimi ile Günlük 16 Euro fiyatla en ucuz araç kiralama fırsatını kullandık. Hiçbir ek ücret çıkarmadılar, üzerine bebek koltuğunu ücretsiz olarak verdiler. Daha ucuzunu Adana'da bu kaliteyle bulmak mümkün değil. Teşekkür ederiz.

Ramazan M.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Şoförümüz Emrah Bey'e Adana Mersin transfer grubumuzda bizlere  eşlik ettiği ve sağladığı samimi ve güler yüzlü hizmet için çok teşekkür ederiz. Adanacar.com'a ekonomik transfer fiyatları ve profesyonel hizmetleri için minnettarız.  ETİ GIDA

Murat Ş.

Adana Havaalanı Transfer

5

Adana Havalimanı'ndan Mersin Hilton transferimizde Adanacar.com'u tercih ettik. Şoför  bey karşılamamızı tam zamanında yaptı ayrıca konforlu ve güvenli bir şekilde Mersin'e ulaştık. Adanacar.com'dan çok memnun kaldık.

Sedef A.

Adana Havaalanı Transfer

5

Son derece  profesyonel bir araç kiralama firması. Adanacar.com'dan Mart ayında Adana vip araç kiralama hizmeti aldık. Vip Mercedes Vito araçları gerçekten tam donanımlı ve konforlu bir vip minibüstü. Ayrıca şoförümüz Namık Bey çok nazik ve güleryüzlü hizmet veren bir personel olarak bizi çok memnun etti.

Rönesans Holding

Adana Vip Araç Kiralama

5

Mükemmel hizmet, ucuz oto kiralama fiyatları ve güleryüzlü personel.

Cenker T.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adanacar.com'dan aylık olarak Adana Havalimanı'nda Ford Focus marka araç kiraladım, araçtan ve hizmetten çok memnun kaldım, Almanya'dan Adana'ya gelen diğer akraba ve tanıdıklarıma da tavsiye ettim sizleri. 

Suat R.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adana'nın En Beğenilen Araç Kiralama Ve Havalimanı Transfer Firması Olduk

Adanacar.com, yalnız bireysel araç kiralama hizmetleri ile kalmayıp, Adana'da uzun yıllardır kurum ve kuruluşlara da Adana rent a car, Adana havaalanı transfer, operasyonel filo kiralama ve Adana vip araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Sahibi olduğumuz yüzlerce oto kiralama seçeneğimiz, minibüslerimiz ve vip araç kiralama alternatiflerimiz ile müşterilerimize sadece araç kiralama, transfer veya vip seyahat hizmetleri değil daha da ötesinde muhteşem bir yolculuk deneyimi sunuyoruz.

Adanacar.com'un iş modelinin odağı her şeyden önce müşteri memnuniyeti, müşteri güvenliği ve kaliteli hizmet sunumu prensipleri ile öne çıkmaktadır. Sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün daha da iyiye ulaştırmak, daha da geliştirmek ve siz değerli müşterilerimizi daha çok memnun edebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunu başarabilmek adına araç kiralama filomuzu her sene yeni araçlar ile güncelliyor, personelimize sürekli hizmet içi eğitimler veriyor, rakiplerimizi iyi analiz ederek en uygun Adana oto kiralama fiyatları ile araçlarımızı kiraya veriyor, internet sitelerimizde ve mobil uygulamalarımızda kullandığımız yazılımlarımızı sürekli geliştirerek, müşterilerimize daha kolay ve tercihlerine uygun kiralık araç seçeneklerini daha hızlı listeliyor ve rezervasyon yapmalarını sağlıyoruz.

Kiraya verdiğimiz araçlarımızla müşterilerimiz Türkiye'nin hiçbir yerinde yolda kalmasın diye, kiraya verdiğimiz her marka ve modelde araçlar için yetkili servis ağımızı her geçen gün genişletiyor, yeni iş ortaklıkları ile müşterilerimizin daha güvenli ve daha keyifli bir seyahat deneyimi yaşamaları için haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz çalışıyoruz.

Yapmış olduğumuz işin sorumluluklarını ve müşterilerimiz açısından baktığımızda ise sorunsuz bir seyahatin ne derecede önemli olduğunun bilinci ile gerek oto kiralama ve transfer hizmetlerimizde, gerekse Adana vip araç kiralama hizmetlerimizde müşterilerimizin bizden beklentilerinin ötesinde kaliteli bir hizmet ve buna bağlı olarak mükemmel bir seyahat gerçekleştirmeleri için rezervasyon, satış, teslimat, ve arka planda sunduğumuz tüm operasyonel hizmetlerde hızlı, dakik ve hatasız ilerlemeye her şeyden çok önem veriyoruz.

Sunduğumuz muhteşem seyahat deneyimi ile, bizi tercih eden kurumsal şirketler ve ulaşım hizmetleri sunduğumuz VIP konuklarımızı referanslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yukarı Çık