Adanacar.com Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz Adana Araç Kiralama Ve Adana Havalimanı Transfer Hizmetlerimiz Hakkında Ne Diyor?

Adanacar.com'dan  araç kiralama hizmeti satın alan müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor? Merak ediyor musunuz? 

Ya da Adanacar.com'dan sizde daha önce bir araç kiralama, havalimanı transfer hizmeti veya vip araç kiralama hizmeti satın aldınız ve deneyimlerinizi diğer müşterilerimizle paylaşmak mı istiyorsunuz? En doğru yerdesiniz!

Değerli Müşterilerimizin Yorumları

Sizden Ekim ayında Adana Havalimanında araç kiraladım. Çok kaliteli ve uygun fiyatlı oto kiralama hizmeti sunuyorsunuz. Personeliniz de bir o kadar profesyonel. Adana'nın en iyisisiniz. Adanada araba kiraladığım diğer firmalarla karşılaştırmıyorum bile. Ayrıca ücretsiz ek sürücü hizmetinize 5 üzerinden artı 5 puan veriyorum. Teşekkürler Adanacar ekibi.

Perihan Bayramoğlu

Adana Oto Kiralama

5

Adana havalimanında Adanacar.com'dan Volkswagen Caravelle minibüs kiraladık. Görevli Nejat bey bizi gelen yolcu holünde karşıladı ve hemen minibüsümüzün bulunduğu otoparka yönlendirdi. Araç yeni ve tertemizdi. Seyahatimiz boyunca hiçbir sorun yaşamadık. Müşteri destek hattı çalışanları çok profesyonel. Adana'ya ilk gelişimiz olması nedeniyle ihtiyaç duyduğumuz navigasyon cihazını bir telefonla hemen gönderdiler ve ücret almadılar. Ücretsiz navigasyon, bebek koltuğu, ek şoför hizmetleri bir harika ama bundan daha önemlisi dünya standartlarında araç kiralama hizmeti sunan bir firmayı Adana'da bulabilmiş olmamız Namlı ailesi olarak bizim için bir mutluluk. Adana'ya hangi nedenle olursa olsun gelen ve Adana havalimanında araç kiralamak isteyen herkese Adanacar.com rent a car şirketini tavsiye ederiz.

Meral Dinçer N.

Adana Minibüs Kiralama

5

Adana havalimanında otomatik vites araba kiralama hizmeti aldık. Araçlar çok temiz ve yeni. Personel son derece saygılı ve kibar. Adanacar.com'dan araç kiralamadan önce Adana oto kiralama firmalarını araştırdım ve öncelikli olarak şirketin müşteri yorumlarını okuyarak güvendim ve rezervasyon yaptım. Bu kalitede hizmet veren bir oto kiralama şirketini sadece Adana değil, Türkiye'nin hiçbir şehrinde bulabilmeniz mümkün değil. Müşteri memnuniyetini çok önemsiyorlar. Adana havalimanında araç kiralamak istiyorsanız ve hizmet kalite değeri yüksek bir rent a car firması arıyorsanız, Adanacar.com'u öneririm.

Püren M.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adana havalimanı vip araç kiralama hizmetlerinde Adana'da çözüm ortağımız Adanacar.com firmasına beraber çalışma imkanı bulduğumuz son 4 yıldır sundukları kaliteli hizmetleri, dakik personeli ve hatasız operasyonları için Plures Air şirketi olarak teşekkür ederiz.

Nazan E. - PluresAir

Adana Vip Araç Kiralama

5

Londra'dan ailemizle Adana'ya gelişimizde Adana Havalimanı'nda Adanacar'dan araç kiralama hizmeti aldık. Ford Fiesta rezervasyonu yapmıştık ancak ücretsiz olarak aracı upgrade yaparak Ford Focus araba verdiler. Üstelik daha sıfır kokusu üzerinde 600km'de bir kiralık araçtı. Herşeyden daha da önemlisi çok nazik ve müşterilerine çok saygılı bir satış ve operasyon ekibinden oluşan kadroya sahipler. Adana havalimanında gece 03:00 te kiralık aracımızı bizi hiç bekletmeden teslim ettiler. Yine geri dönüş uçuşumuz gece olduğu için 01:30 da aracı iade almak için dış hatlar ofisleri açıktı. Eğer Adanada kaliteli ve güvenilir bir oto kiralama şirketi, konforlu kiralık araçlar ve müşterisine her konuda destek olan profesyonel insanlarla muhatap olmak istiyorsanız, Adanacar.com tavsiye edebileceğim tek Adana rent a car firması.  

Hakan G.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Personeliniz çok saygılı, nazik ve servisiniz çok kaliteli. Adanada oto kiralamak istiyorsanız bence Adanacar.com dışında başka bir firmadan rezervasyon yaparak riske girmeyin. Otomatik vites araç kiralama seçenekleri çok geniş. Adana'ya daha önceki gelişlerimde farklı rent a car firmaları ile çalıştığımdan, otomatik vites araç bulma zorluğu çekiyordum. Özellikle yaz aylarında bırakın otomatik vites arabayı, normal bir binek araç bulmak bile ölüm geliyordu. Ama Adanacar.com ve çalışanları sağulsun, yoğun yaz sezonlarında bile bana gelişimde istediğim gibi  tertemiz otomatik vites araçlarla yardımcı oldular. Filoları çok geniş, aradığınız araç tipi ne olursa olsun, mini araçlardan çift kabin 4x4 arazi araçlarına kadar müthiş genişlikte bir kiralık araç yelpazeleri ile 24 saat Adana havalimanında hizmet veren bir firma. Daha ne isteyebilirim ki. Teşekkürler Adanacar.com, artık Adana'da oto kiralama rezervasyonu yaparken tek tercihim sizsiniz.

Ali Turan L.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Çok memnun kaldım 5*

Tamer A.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Yıllardır Adana'ya her gidişimde Adanacar'dan araba kiralarım. Her zaman en yeni araçlar ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışlarıyla müşterilerini memnun bırakıyorlar. Münih'ten sevgiler saygılar.

Talha M.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adanacar.com'dan Danimarka'dan Adana'ya her gelişimizde araç kiralarız. Oto kiralama fiyatları Adana Havalimanı'nda araba kiraya veren diğer  firmalara göre  daha ucuz , Adana'da araç kiralayan diğer firmalarda günlük 15 TL'ye verilen bebek koltuğunun ücretsiz olarak ailelere sunulması muhteşem bir kampanya. Özellikle ikiz bebeklerimiz için 20 günlük araba kiralamayla beraber ekstradan 600 TL bebek koltuğu parası ödemek zorunda kalmadık. Adanacar.com'dan araç kiralamak fiyat yönünden ekonomik olmakla beraber, kalite yönünden de diğer firmaların çok çok üzerinde. Adana'ya seyahat planı olan tüm bebekli ailelere tavsiye ederiz.

Fehmi İ.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Mehmet Duran Bey'e yıllardır araç kiralamalar ve transferler konusunda yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyoruz. Şirketimizin tüm ulaşım ihtiyaçlarında verdikleri profesyonel 
​destek ve kabul edilebilir fiyatlar nedeniyle Adanacar.com'u Adana Havalimanı araç kiralama hizmeti arayışında olan tüm bireysel ve kurumsal seyahat edenlere tavsiye ederiz.

Yıldırım Holding

Adana Havaalanı Transfer

5

Almanya'dan ailece Türkiye'ye tatilimiz için gelişimizde, Antalya havaalanı kiralık araç teslimat hizmetleri olduğu için  Adanacar.com'u tavsiye ettiler. Adana firması olmasına rağmen Türkiye'nin her noktasına araç teslim edebilen bir firma. Antalya'da aynı fiyata Fiat Linea bile vermezlerken günlük 23 Euro'ya Ford Focus kiraladım. Sorunsuz bir tatil geçirdim, sorunsuz bir araç kiralama hizmeti  aldım. Almanya'dan tatilini Türkiye'de geçirerek, oto kiralayacak herkese de tavsiye ediyorum.

Yakup S

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Oto kiralama fiyatlarının uygunluğu sebebiyle tercih ederek  ilk defa araç kiraladım. Kiralık araçlar çok temiz, hizmet kalitesi beklediğimin çok üzerinde çıktı. Özellikle rezervasyon anında konuştuğum Vedat Bey çok ilgili bir personel, kasko ve sigorta hakkında tüm sorularımı hem telefonda hemde yazılı olarak ayrıntılı bir biçimde cevapladı ve bilgilendirdi. Adana Havalimanı'nda karşılama tam zamanında yapıldı. Teslimat ve prosedürler hızlıca tamamlandı. Vedat Bey'e ilgisi ve alakası için çok teşekkür eder, Adana havaalanı oto kiralama hizmeti arayan herkese Adanacar.com'u  şiddetle tavsiye ederim.

Türkan L.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Yazılan tüm yorumları sonuna kadar hak eden bir araç kiralama firması. Yıllardır Adanacar.com'dan oto kiralama rezervasyonu yaptırırım, bir defa olsun bana sorun yaşatmadılar. En son kiraladığım Fiat Egea araçta küçük bir motor arızası yaşadım ama aynı gün bana Ford Mondeo gibi lüks bir araç verip sorunlu aracı hemen değiştirdiler. Sadece oto kiralama yapmıyor, aynı zamanda kaliteli bir satış sonrası hizmet alıyorsunuz. Adana'ya tekrar gelişimde yine Adanacar.com tek tercihim olacak.

Şeref G.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Kiralık araçlar her zaman ter temiz teslim ediliyor. Personel çok nazik ve Adana'da en iyi fiyatlarla araba kiralama hizmeti sunan bir firma. Adana Havaalanı oto kiralama şirketleri arasında Adanacar araç kiralamadan daha iyisi yok.

Fatih A.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Almanya'dan Adana'ya senede en az 2 defa gelirim. 6 yıldır Adanacar'dan araba kiralarım. Bir defa olsun hizmet kalitelerinde bir düşüş görmedim. Adana Havalimanı'nda güvenilir bir oto kiralama şirketi arayan herkese tüm kalbimle tavsiye ederim.

Veli S.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adana oto kiralama şirketleri arasında en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla, profesyonel bir biçimde sunan başka bir firma yok. Adana'ya her geldiğimde işim gereği araç kiralarım. Onlarca firmayla çalıştım ancak Adanacar ile tanıştıktan sonra başka bir firma ile çalışma gereği duymadım. Profesyonellikte başka rent a car tanımam.

Yasin E.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adanada oto kiralama arıyorsanız, araç teslimatıyla bitmeyen müşterisine her konuda sürekli destek sunan Adanacar.com'u tercih edin. Adana Havaalanı'nda kiralık aracımız gece 3 te teslim edildi. Günün her saati hizmet veriyorlar ve ücretsiz bebek koltuğu ve navigasyon cihazı uygulamaları süper. Güvenle araç kiralayabileceğiniz bir firma.

Hasan Y.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adanacar.com'dan kiraladığım araçla Mersin otoyolunda kaza yaptım. Operasyon ekibi hemen yol yardım hizmeti gönderdi ve aynı gün içerisinde kiralık ikame bir araç verdiler. Satın almakla bitmeyen bir hizmet sunuyorlar, satış sonrasında çok başarılılar. Herkese tavsiye ederim.

Tamer C.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Amsterdam'dan Adana'ya gelirken ailece tatilimiz için erken rezervasyonlu araç kiraladık. Fiat Linea indirimi ile Günlük 16 Euro fiyatla en ucuz araç kiralama fırsatını kullandık. Hiçbir ek ücret çıkarmadılar, üzerine bebek koltuğunu ücretsiz olarak verdiler. Daha ucuzunu Adana'da bu kaliteyle bulmak mümkün değil. Teşekkür ederiz.

Ramazan M.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Şoförümüz Emrah Bey'e Adana Mersin transfer grubumuzda bizlere  eşlik ettiği ve sağladığı samimi ve güler yüzlü hizmet için çok teşekkür ederiz. Adanacar.com'a ekonomik transfer fiyatları ve profesyonel hizmetleri için minnettarız.  ETİ GIDA

Murat Ş.

Adana Havaalanı Transfer

5

Adana Havalimanı'ndan Mersin Hilton transferimizde Adanacar.com'u tercih ettik. Şoför  bey karşılamamızı tam zamanında yaptı ayrıca konforlu ve güvenli bir şekilde Mersin'e ulaştık. Adanacar.com'dan çok memnun kaldık.

Sedef A.

Adana Havaalanı Transfer

5

Son derece  profesyonel bir araç kiralama firması. Adanacar.com'dan Mart ayında Adana vip araç kiralama hizmeti aldık. Vip Mercedes Vito araçları gerçekten tam donanımlı ve konforlu bir vip minibüstü. Ayrıca şoförümüz Namık Bey çok nazik ve güleryüzlü hizmet veren bir personel olarak bizi çok memnun etti.

Rönesans Holding

Adana Vip Araç Kiralama

5

Mükemmel hizmet, ucuz oto kiralama fiyatları ve güleryüzlü personel.

Cenker T.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adanacar.com'dan aylık olarak Adana Havalimanı'nda Ford Focus marka araç kiraladım, araçtan ve hizmetten çok memnun kaldım, Almanya'dan Adana'ya gelen diğer akraba ve tanıdıklarıma da tavsiye ettim sizleri. 

Suat R.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

5

Adana'nın En Beğenilen Araç Kiralama Ve Havalimanı Transfer Firması Olduk

Adanacar.com, yalnız bireysel araç kiralama hizmetleri ile kalmayıp, Adana'da uzun yıllardır kurum ve kuruluşlara da Adana rent a car, Adana havaalanı transfer, operasyonel filo kiralama ve Adana vip araç kiralama hizmetleri sunmaktadır. Sahibi olduğumuz yüzlerce oto kiralama seçeneğimiz, minibüslerimiz ve vip araç kiralama alternatiflerimiz ile müşterilerimize sadece araç kiralama, transfer veya vip seyahat hizmetleri değil daha da ötesinde muhteşem bir yolculuk deneyimi sunuyoruz.

Adanacar.com'un iş modelinin odağı her şeyden önce müşteri memnuniyeti, müşteri güvenliği ve kaliteli hizmet sunumu prensipleri ile öne çıkmaktadır. Sunduğumuz hizmet kalitesini her geçen gün daha da iyiye ulaştırmak, daha da geliştirmek ve siz değerli müşterilerimizi daha çok memnun edebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunu başarabilmek adına araç kiralama filomuzu her sene yeni araçlar ile güncelliyor, personelimize sürekli hizmet içi eğitimler veriyor, rakiplerimizi iyi analiz ederek en uygun Adana oto kiralama fiyatları ile araçlarımızı kiraya veriyor, internet sitelerimizde ve mobil uygulamalarımızda kullandığımız yazılımlarımızı sürekli geliştirerek, müşterilerimize daha kolay ve tercihlerine uygun kiralık araç seçeneklerini daha hızlı listeliyor ve rezervasyon yapmalarını sağlıyoruz.

Kiraya verdiğimiz araçlarımızla müşterilerimiz Türkiye'nin hiçbir yerinde yolda kalmasın diye, kiraya verdiğimiz her marka ve modelde araçlar için yetkili servis ağımızı her geçen gün genişletiyor, yeni iş ortaklıkları ile müşterilerimizin daha güvenli ve daha keyifli bir seyahat deneyimi yaşamaları için haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz çalışıyoruz.

Yapmış olduğumuz işin sorumluluklarını ve müşterilerimiz açısından baktığımızda ise sorunsuz bir seyahatin ne derecede önemli olduğunun bilinci ile gerek oto kiralama ve transfer hizmetlerimizde, gerekse Adana vip araç kiralama hizmetlerimizde müşterilerimizin bizden beklentilerinin ötesinde kaliteli bir hizmet ve buna bağlı olarak mükemmel bir seyahat gerçekleştirmeleri için rezervasyon, satış, teslimat, ve arka planda sunduğumuz tüm operasyonel hizmetlerde hızlı, dakik ve hatasız ilerlemeye her şeyden çok önem veriyoruz.

Sunduğumuz muhteşem seyahat deneyimi ile, bizi tercih eden kurumsal şirketler ve ulaşım hizmetleri sunduğumuz VIP konuklarımızı referanslar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.