Adana Araç Kiralama Kampanyaları

Adana araç kiralama kampanyalarımızı inceleyin, en ucuz kiralık araç fırsatlarını en kaliteli hizmeti alarak yakalayın.

Adanacar.com fırsatlarıyla hafta içi, hafta sonu, sezonluk indirimlerimiz yanı sıra lokal, ulusal ve global iş ortaklarımızla gerçekleştirdiğimiz kampanyalarımız sayesinde Adana'da en uygun fiyatlarla araç kiralama hizmetini siz alacaksınız. Kampanyalı araçlarımızı inceleyin, özel gün fırsatlarını kontrol edin, ya da kullandığınız kredi kartına özel araç kiralama fırsatlarını gözden geçirin, en avantajlı oto kiralama fırsatlarını yakalayın, yola karlı çıkın.

 • Adana Fiat Linea Arac Kiralama Ucuz Araba Kiralama Adana

  Adana'da Fiat Linea Araç Kiralama Kampanyası

  Adana'da en uygun fiyatlarla Fiat Linea araç kiralayın. 31 Aralık 2018 tarihine kadar yapacağınız Adana Fiat Linea kiralamalarınızda günlük 100TL'den başlayan en ekonomik fiyat avantajları Adanacar.com filosunda sizleri bekliyor.

  Adanacar.com'un sunduğu " muhteşem seyahat deneyimine " siz de davetlisiniz.

  • 1-7 Gün 130,00
  • 8-15 Gün 125,00
  • 16-28 Gün 120,00
  • 29+ Gün ve üzeri 115,00
  Rezervasyon
 • Adana Volkswagen Polo Oto Kiralama Adana Havalimani Ucuz Arac Kiralama

  Adana'da Volkswagen Polo Araç Kiralama Kampanyası

  Adana'da en uygun fiyat avantajları ve Adanacar.com'un sunduğu benzersiz araç kiralama hizmetleri ile şimdi Volkswagen Polo kiralama zamanı. 31 Aralık 2018 tarihine kadar Volkswagen Polo araç rezervasyonlarınızda günlük 100 TL'den başlayan kampanya fiyatları ile Volkswagen Polo aracını şimdi kiralayın, yola kazançlı çıkın.

  Adanacar.com ile seyahatler hem keyifli hem de artık daha kazançlı.

  • 1-7 Gün 140,00
  • 8-15 Gün 130,00
  • 16-28 Gün 125,00
  • 29+ Gün ve üzeri 120,00
  Rezervasyon

Adana Oto Kiralama İndirimleri

Yılboyu devam eden Adana oto kiralama indirimlerimleri ile Adana'nın en büyük araç kiralama filosunu dev avantajlarla size sunuyoruz. İş ortaklarımızla yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde, siz değerli müşterilerimizin uzun veya kısa dönem, bireysel veya kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarında en büyük indirimler ve en düşük fiyatlarla haftanın 7 günü 24 saat Adana Havalimanı'nda hizmetinizdeyiz.

 • adana oto kiralama indirim maximum kart kampanya

  Maximum Kredi Kartına Özel Maksimum İndirimli Adana Araç Kiralama

  Maksimum kredi kartınızla Adanacar.com'dan yıl boyunca yapacağınız tüm araç kiralama işlemlerinize %5 özel indirim fırsatını yakalamaya ne dersiniz?

  Kampanya Şartları :

  * Maximum kartlılara özel Adana araç kiralama kampanyamız diğer indirim, promosyon ve fırsatlarla birleştirilermez. * Kampanya araç kiralama filomuzda yer alan tüm kiralık araç tipleri için sınırlı sayıda araca yönelik geçerlidir. * Kampanya kapsamında taksit uygulanmamaktadır.

   

 • adana oto kiralama 2019 erken rezervasyon

  2019 Yaz Sezonu Erken Rezervasyonlu Araç Kiralama Kampanyası

  Adanacar.com'dan 2019 yaz dönemi için araç kiralama rezervasyonu yapın, hemen indirim kazanın. Üstelik ön ödemesiz!

  Kampanya Şartları :

  * Erken rezervasyon kampanyası 2019 yılı Haziran - Ekim ayları arasında yapılacak olan rezervasyonlar için geçerlidir. * Sınırlı sayıda araç için geçerlidir. * Diğer Adana araç kiralama kampanya, indirim ve promosyonları ile birleştirilemez. Adanacar.com kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. * Erken rezervasyonlu oto kiralama indirimi 31 Mayıs 2019 tarihine kadar tarafımızdan onaylanan rezervasyonlar için geçerlidir.

   

Bütçenizi yormadan son model, rent a car kaskolu kampanyalı araçlarımız arasından beğendiğiniz bir otomobil, SUV ya da minibüs kiralama seçeneğine hemen bir rezervasyon yapın. Adana oto kiralama kampanyalarımızı kaçırmayın.

Yukarı Çık