Adana Otobüs Kiralama

 

Adana Havaalanı veya Adana Şehir Merkezi Çıkışlı Olmak Üzere Türkiye'nin Her Noktasına Yeni, Kaliteli ve Güvenli Otobüslerimizle Ulaşımın Keyfini Yaşayın.

 

Adana Havalimanı Otobüs Kiralama Hizmetleri

 

Adanacar.com olarak ; şehirler arası ve şehir içi geziler, turlar, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı konularında tecrübemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz.

Hizmetlerimizde kullandığımız kiralık otobüslerin birçoğu şirketimiz bünyesinde bulunmakla beraber, dışarıdan kiralanan otobüslerde ise  yüksek standart ve tam donanımlı araçlarımızı hizmetinize sunmaktayız. Adanacar.com olarak hizmetinize sunmuş olduğumuz tüm kiralık otobüslerin periyodik bakımları güvenilir tesislerde yapılmakta, mevsim koşullarına uygun tertibat derhal alınmaktadır. Personelimize sürekli meslek içi eğitim verilerek insani ilişkilerde maksimum düzeyde başarı sağlanmaya çalışılmaktadır.

Avrupa'nın önde gelen prestijli firmalarının son model, bakımlı araçlarını hizmetinize sunuyoruz. Kiralık otobüs filomuz ve hizmet seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. Otobüs kiralama ile ilgili her türlü bilgi veya rezervasyon için Adanacar.com Adana Otobüs  Kiralama satış departmanımıza iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her türlü kiralık  otobüs tipi ve uzun yol tecrübeli şoförlerle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Adanacar.com, tek otobüsden filo otobüs kiralamasına kadar istediğiniz sayıda aracı rahatlıkla hizmetinize sunar. 

Adana'da Mercedes Travego Otobüs Kiralama

 

Adana Oto Kiralama Adanacar.com ayrıcalığı ile kiralayacağınız  Mercedes Tourismo​ ve Mercedes Travego otobüsler konfor güvenlik ve iç mekan ferahlığı düşünülerek dizayn edilmiştir.  

Kiralık Mercedes Tourismo ve Mercedes Travego otobüslerimiz,  Adanacar.com Adana rent a car profesyonelliği ve deneyimli şoförleriyle hizmetinizde.

 

Adana otobüs kiralama, Adana havalimanı otobüs kiralama, Adana kiralık otobüs

 

Adana'da kiralık Mercedes Travego otobüs alternatiflerimiz 46, 51 ve 54 kişilik farklı yolcu kapasiteleri ile etkinliğinize yönelik toplu transferlerinizde 7/24 hizmetinizde. Deneyimli uzun yol kaptanlarımız ve seyahatiniz süresince sizlere eşlik edecek olan tecrübeli yardımcıları ile keyifli, konforlu ve güvenli bir otobüs yolculuğu sizleri bekliyor.

Adana'da kiralık otobüslerimiz, etkinliğinizin teması kapsamında aşağıda belirtmiş olduğumuz aktivitelerde sürekli olarak tercih edilmektedir :

Adana Havalimanı'ndan Adana otellerine grup transferleri

Adana'da miting, seminer, toplantı, seminer gruplarına yönelik transferler

Adana'dan çevere il ve ilçelere gezi grubu transferleri

 

Sizde oplantılarınız, seminerleriniz, mitingleriniz, gezileriniz veya Adana otellerine transferleriniz için Adana otobüs kiralama hizmetimizden faydalanarak, grubunuzun ulaşımını Adana'da en uygun kiralık otobüs fiyatları ile gerçekleştirmek isterseniz, iletişim bilgilerimizden satış danışmanlarımız ile irtibat kurarak, programınızı belirtip teklif alabilirsiniz.

 

Son Blog Paylaşımları
Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Adana oto kiralama hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.


+90 542 235 15 86

+90 542 235 15 86 ( Whatsapp )

+90 322 235 41 56

  info@adanacar.com


Yukarı Çık