Adana Ford Fiesta Otomatik Vites Araç Kiralama

1-7 Gün

160,00 ₺

8-15 Gün

150,00 ₺

16-28 Gün

140,00 ₺

29+ Gün ve Üzeri

130,00 ₺

Şimdi Adana'da Ford Fiesta Dizel Otomatik Araç Kiralama Zamanı

Hemen bir rezervasyon yapın Ford Fiesta Dizel Otomatik aracınızı Adana'da en avantajlı koşullarla kiralayın.

İletişim Bilgileriniz

Geliş ve Dönüş Bilgileriniz

Talepleriniz ve Notlarınız

Yakıt Tipi : Dizel
Vites Türü : Otomatik
Yolcu Sayısı : 5 Kişi
Bagaj Hacmi: 3-4 Valiz
Klima : Var
Araç Tipi : Hatchback

Adana'da En Uygun Fiyatlı Ford Fiesta Otomatik Vites Araç Kiralama

 

Günlük, haftalık veya daha uzun dönem kiralama yapabileceğiniz Adana'da kiralık otomatik vites ucuz fiyatlı bir hatchback arıyorsanız, Ford Fiesta dizel motor, otomatik vites araç kiralama seçeneklerimizle tanışma zamanınız gelmiş demektir. İşte size Adana otomatik vites araç kiralama filomuzun, hem fiyatları ile cep yakmayan, hem de tüketim cimrisi dizel yakıt seçeneğine sahip otomatik Ford Fiesta aracı. Adana Ford Fiesta otomatik vites araç kiralama seçeneğimizle, hem ekonomik bir araba kiralayarak daha az ödeyin hem de otomatik vites ile sürüş konforuna sahip olun.

Kiralık otomatik vites Ford Fiesta araçlarımızın özellikleri arasında aracın hatchback kasaya sahip olması, oto kiralarken sportif çizgilere sahip ama ekonomik bir araç arayanları mutlu edecek önemli bir nokta olarak ön plana çıkıyor. ABS fren sistemi, güvenli bir yolculuk sunarken, Ford'un Fiesta modelinin geliştirilmiş kliması ise, özellikle Adana'nın sıcak yaz günlerinde yardımınıza yetişiyor. Adana'da klimalı araç kiralama yaparak sıcak yaz günlerinde yola uygun fiyatlı otomatik vites bir araba ile çıkmak istiyorsanız, dizel otomatik Ford Fiesta tam size göre. Kiralık bir ekonomik araçtan daha fazlasını arayanlara otomatik vites, yol bilgisayarı, 4 cam otomatik, 90 km sabit hızda 100 km'de ortalama 3-4 litre arası düşük yakıt tüketimi gibi saymakla bitiremeyeceğimiz onlarca özelliğe sahip Adana otomatik vites Ford Fiesta araba kiralama ayrıcalığını Adanacar Rent A Car ile yaşamaya davetlisiniz.

 

Adana Havalimanı'nda Otomatik Vitesli Ford Fiesta Araba Kiralama

 

Adana Şakirpaşa Havalimanı'na geliyorsunuz ve otomatik vitesli bir araç kiralamak istiyorsunuz, ama aradığınızı bulamadınız mı? Size reddedemeyeceğiniz bir teklifimiz var. Adana araba kiralama filomuzda Şakirpaşa Havalimanı otomatik vites araç kiralama seçeneği arayanlar için bulundurduğumuz ve Adana Havaalanı oto kiralama hizmetlerimiz kapsamında 7/24 teslimat yapabildiğimiz dizel otomatik Ford Fiesta arabalarımıza bir göz atın, düşük bütçeli araç kiralama rahatlığını  yakıtı koklayan dizel motor ve otomatik vites kullanım konforuyla yaşayın.

Adana Havalimanı'nda Ford Fiesta otomatik vites araba kiralamak Adanacar'ın sunmuş olduğu Adana Havalimanı araç kiralama hizmeti ile hem çok kolay hemde çok hesaplı. Nasıl mı? Gelmeden önce uçak bilgilerinizi bizlerle paylaşın, rezervasyonunuzu yapalım ya da kolay kullanıma sahip online rezervasyon sistemimizden uçuş bilgilerinizi belirterek kendiniz bir rezervasyon oluşturun, kısa bir süre içerisinde hemen onaylayalım. Üstelik, rezervasyon yaparken hiçbir kredi kartı bilgisi kullanmadan güvenli rezervasyon rahatlığı ile Adana Havalimanı'nda otomatik Ford Fiesta araç kiralama hizmeti alın. Operasyon ekibimiz sizi gelen yolcu kapılarında isminiz yazılı boardlar ile karşılasın, aracınızı havalimanı otoparkımızda teslim etsin. Ödemenizi aracınızı teslim alırken havaalanında yapın. Bu kadar basit. 

 

Kiralık Ford Fiesta Otomatik Araçlarımızı Teslim Edebildiğimiz Diğer Noktalar

 

Otomatik vites konforu ile kiralayabileceğiniz Ford Fiesta araçlarımızı Adana dışında farklı hizmet noktalarımızda teslim alabileceğinizi biliyor muydunuz? Adanacar.com Adana merkezli olmak üzere Türkiye'nin her noktasında kiralık araçlarını teslim edip teslim alabilmektedir. Bu anlamda Adana ucuz oto kiralama seçeneklerimiz arasında yer alan Ford Fiesta dizel otomatik araçlarımızda olduğu gibi diğer tüm kiralık araçlarımızı talebiniz doğrultusunda, çok düşük teslimat bedelleri ile Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kayseri, Şanlıurfa ve Antalya Havalimanlarında teslim alıp iade edebildiğimiz gibi araç teslim almak istediğiniz adresi belirtmeniz durumunda Türkiye'nin her yerinde kiralık araçlarımızı teslim edebilmekteyiz. Kiralık araç teslimat hizmeti sunduğumuz noktalar ve en uygun tek yön teslimat ücretlerimizi inceleyin, aracınızı Türkiye'de istediğiniz adrese getirelim.