Adana Saatlik Araç Kiralama

Adana Saatlik Araç Kiralama

Saatlik Araç Kiralama Nedir ?

 

Kısa dönem araç kiralama seçeneklerinden biri olan saatlik araç kiralama hizmeti 24 saatin altında yapılan araba kiralama işlemlerine denir. Son dönemde dünyada yaygın hale gelen saatlik araç kiralama sistemi, günümüzde Türkiye'de de oto kiralama firmalarınca sunulan yaygın bir hizmet haline gelmiştir.


Saatlik Araç Kiralama Sitemi Nasıl Çalışır ?

 

Saatlik araç kiralama hizmeti adından da anlaşılacağı üzere, hizmete sunulan araçların birim kiralama fiyatlarının saatlik kullanım üzerinden hesaplandığı bir sistemdir. Saatlik araç kiralama sisteminde, kiralık araçların sınıflarına göre belirlenen kiralama fiyatları ile bir günden daha kısa süreli araç ihtiyacı olanlar için daha ekonomik bir ulaşım seçeneği sunmak hedeflenmiştir.

Saatlik araç kiralamada, ihtiyacınıza uygun kiralık araç sınıfını ( ekonomik, orta , lüks...gibi) belirledikten sonra araç kiralama firması ile iletişime geçerek rezervasyonunuzu tamamlarsınız, bu kadar basit. Ücretlendirme aracı kullanacağınız süreye bağımlı olarak kademeli olarak artmaktadır.

 

Adana'da Saatlik Araç Kiralama Hizmeti

 

Adana'da saatlik araç kiralama hizmetini ilk defa hayata geçiren Adanacar.com, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile, konforlu ve güvenli kiralık araç seçeneklerini saatlik kiralama sitemi kapsamında da kullanıma sunarak, ulaşım maliyetlerinizi minimize ederken, münferit veya kurumsal bütçenize en uygun oto kiralama alternatiflerini 7/24 sunuyor.

Adanacar.com güvencesiyle ister Adana Havalimanı ofisimizden ister şehir merkezinde yer alan teslimat noktalarımızdan veya Türkiye genelinde hizmet sunduğumuz Adana, Antalya, Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Konya, Şanlıurfa, Mersin, Kayseri ya da Niğde şehirlerinde istediğiniz bir adreste kiralamak istediğiniz aracı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

" Adana'da araç kiralamanın akılcı yolu " ilkesiyle saatlik oto kiralama hizmetini beğeninize sunan Adanacar.com, bu hizmeti ile müşterilerinin ulaşım ihtiyaçlarını istedikleri konfora sahip araçlar ile kullandıkları kadar ödeyecekleri bir sistemde daha ucuza mal ederek tasarruf etmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Dünya genelinde kullan bırak araç kiralama sistemi olarak da bilinen saatlik araç kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim merkezimizden müşteri temsilcilerimizle bağlantıya geçerek araçlarımızın saatlik kiralama fiyatları ve koşulları hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hayalinizdeki araç kiralama seçeneği ister üst sınıf lüks araçlar, ister ekonomik fiyatlı uygun araçlar olsun, sürüş tercihlerinize uygun bir saatlik araç kiralama seçeneğini Adanacar.com filosunda mutlaka bulacaksınız. Dilerseniz, kiralık araçlarımızı belirlediğiniz saat aralıklarında Adana'da özel şoförlü araba kiralama hizmetimiz kapsamında, deneyimli kaptanlarımız eşliğinde de kiralayarak, gitmek istediğiniz her yere Adanacar.com'un sunduğu güvenli ve konforlu seyahat anlayışı ile ulaşabilirsiniz.

Sizi de, bölgemizde sunduğumuz en kaliteli ulaşım hizmetleri kapsamında, son model kiralık arabalar ve bütçenizi düşünen Adana araç kiralama fiyatları ile muhteşem bir yolculuk deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

 

Özel Hizmetlerimiz
Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Adana oto kiralama hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.


+90 542 235 15 86

+90 542 235 15 86 ( Whatsapp )

+90 322 235 41 56

  info@adanacar.com


Yetkili personelimizin sizi aramasını ister misiniz?

Sizi Arayalım
Muhteşem Bir Seyahat Deneyimi Yaşayın
  • Her zaman temiz ve bakımlı araçlar
  • 7/24 Adana Havalimanında Teslimat
  • Türkiye çapında ücretsiz 7/24 yol yardımı
  • Rent a car kaskolu güvenli araçlar
  • Ücretsiz ek sürücü
  • Ücretsiz bebek koltuğu
  • Ücretsiz navigasyon cihazı
  • Ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı
  • Ön ödeme yapmadan, kredi kartı kullanmadan online rezervasyon yapabilme
Yukarı Çık