Adana Mercedes Vito Vip Araç Kiralama - VIP Donanımlı

Adana vip araç kiralama seçeneklerimizden deri koltuklu, çift klimalı 8 Yolcu kapasiteli MERCEDES VITO VIP ARAÇLARIMIZI keşfedin.

 

2018 Model Yeni Vip Mercedes Vito Adana Vip Araç Kiralama Filomuzda.


Mercedes Vito 2018 yılında ürettiği yeni modeliyle Vip araç kiralama ve vip transfer hizmetleri için ön kabin 2 yolcu arka kabin 6 yolcu olmak üzere toplam 8 yolcu ve 1 şoför taşıma kapasitesiyle sizlere keyifli, konforlu ve güvenli bir yolculuk yaşatıyor.

Adana vip araç filomuza yeni katılan 2018 model kiralık vip araç Mercedes Vito dışarıdan iç kabinin görünemeyeceği şekilde siyah camlı, sıcak havalarda serin bir yolculuk için çift klima, içecek soğutucu dolap, ferah iç aydınlatma, istendiğinde katlanarak bardaklık olarak kullanılabilir orta koltuklar, halı iç zemin, kaliteli deriden yapılmış iç döşeme gibi birçok standart özellikle kullanımınıza sunulmakta.

Adana Havalimanı vip transfer ve Adana'da vip araç kiralama hizmetleriyle Türkiye'nin ve dünyanın birçok ünlü isminin güven ve konforla vip taşımacılık ihtiyaçlarını uzun yıllardır gerçekleştiren Adanacar ile, sizde Adana havaalanı vip minibüs kiralamaihtiyaçlarınız için 7/24 bizlerle irtibata geçerek, seyahat programınızı paylaşabilir, operasyonunuza yönelik en makul fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var ?

Adana oto kiralama hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.


+90 542 235 15 86

+90 542 235 15 86 ( Whatsapp )

+90 322 235 41 56

  info@adanacar.com


Yukarı Çık