HIZLI REZERVASYON YAPIN

Adana Zırhlı Araç Kiralama | Adanada Zırhlı Oto Kiralama

Zırhlı Araçlar

Üst düzey güvenlik ve konfor seçenekleri ile yolculuğa çıkmak istiyorsanız,  Adana zırhlı araç kiralama çözümlerimizle, dünyaca ünlü markalardan oluşan zırhlı lüks otomobil ve zırhlı vip minibüs kiralama seçeneklerimizle Adana'da hizmetinizdeyiz. Günlük, haftalık veya kiralamak istediğiniz süreye göre aylık olarak kiralayabileceğiniz zırhlı araç kiralama seçeneklerimizi inceleyin, özel olarak zırhlı araç kullanımı ve eğitimi almış şoförlerimizle sizi Adana Havalimanı'ndan istediğiniz her yere kalite, konfor ve üst düzey güvenli yolculuk sunan zırhlı araçlarımızla ulaştıralım.

Adana Zırhlı Araç Kiralama Seçeneklerimizin Başlıca Özellikleri 

Adana zırhlı araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında sunulan, kiralık otomobil ve vip minibüslerimizde üstün koruma, yüksek performansa sahip fiber ile güç katılmış malzemelerden yapılan araç parçaları ve araca eklenen paneller ile sağlanmaktadır. Üstün koruma sağlayan bu özel malzemeler, aracın yan panelleri, tavan kısmı, ön yolcu ve şoför tarafı ayak bölmesi ve aracın arka kısmında kullanılmaktadır. Zırhlı özelliğe sahip araçlarımızın sadece yolcu taşıma bölümüne açık olan noktalar değil, araç içi motor, bagaj ve bazı özel kısımları da gelişmiş bir koruma sağlamak amacıyla kurşun geçirmez çelik kullanılarak güçlendirilmiştir. En az 22 mm kalınlığa sahip olan çevresel güvenlik camı kaplama uygulamaları ile hizmetinize sunulan kiralık zırhlı araçlarımız, darbeli özelliğe sahip silahlar kullanılarak gerçekleştirilmesi olası saldırılara karşı dahi dayanıklıdır. Zırhlı araç kiralama modellerimizin özel camları, ayrıca yolcuları kırılan camlara karşı koruma özelliğine sahip ek olarak uygulanan polikarbon tabaka ile güçlendirilerek maksimum güvenlik sağlanmaktadır. Zırhlı otomobil kiralama seçeneklerimizde yer alan iki parçadan oluşan bagaj kapakları tamamen zırhlı korumaya sahiptir. Zırhlı araçlarımızda size sunduğumuz güvenlik seviyesi B4 - B7 arasındadır. Güvenliğinizin en üst düzeyde sağlandığı, Adana zırhlı araç kiralama hizmetlerimiz ve zırhlı araçlarımızın özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle iletişim sayfamızda yer alan irtibat bilgilerimizden bağlantıya geçebilirsiniz. 

Adana Havalimanı Zırhlı Araç Kiralama Hizmeti 

Türkiye'nin en çok yolcu trafiğine sahip Adana Havalimanı, Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu ve Akdeniz'i birbirine bağlayan yolların kesişim noktasında olması nedeniyle ekonomi, siyaset, iş ve sanat dünyasından birçok tanınmış simanın sürekli olarak ziyeret ettiği ve çevre il ve ilçelere yolculuklarının başlangıç noktası olarak geldikleri bir havalimanıdır. Adana Havalimanı'ndan üst düzey güvenlik özelliklerine sahip araçlarla gitmek istediğiniz yere ulaşımınızı sağlamanız gerekiyorsa Adana Havalimanı zırhlı araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır. Bu noktada Adanacar.com'un siz değerli müşterilerine sunduğu zırhlı araç kiralama seçenekleri hem güvenli hem de üst düzey konfor özelliklerine sahip otomobil ve minibüsler olarak size kaliteli bir ulaşım alternatifi sunuyor.

Adanacar.com Adana Havalimanı'nda zırhlı araç kiralama hizmeti sunan tek firmadır. Üst ve lüks segment kiralık araçlar arasında yer alan BMW, Mercedes, Audi ve Volkswagen otomobil, SUV ve vip minibüs modellerinin zırhlı özelliğe sahip çeşitleri B4 - B7 NATO standartlarında zırh seviyelerine sahip sertifikalı araçlardır. Araçlarımızın camları kurşun geçirmez polikarbon özelliğine sahip özel üretim olmakla beraber, kurşun geçirmeme özelliğine sahip çelikle kaplı olan zırhlı araçlarımızın kaportaları da olası her tip olumsuz durumda siz değerli konuklarımıza tam güvenli bir yolculuk seçeneği sunmaktadır.

Araçlarımızın dış aksamında yer alan farlar, stop lambaları ve sinyal lambalarının dahi güçlendirildiği ve bomba koruma koruma özelliğine sahip araç alt kısım örtülerine sahip Adana zırhlı araç kiralama seçeneklerimiz, müşterilerimizin can güvenliğini sağlamak için en üst düzeyde koruma sağlamaktadır. Üst düzey askeri personel ve devlet adamları, sanat dünyasının ünlü isimleri gibi vip kişilerin seyahatlerinde tercih ettikleri kiralık zırhlı araçlarımız, özel eğitim almış şoförlerimiz eşliğinde hizmet vermektedir. 

Adana Zırhlı Araç Kiralama Fiyatları 

Adana zırhlı araç kiralama hizmeti, günlük araç kiralama hizmetinden farklı olarak seyahat programı, programı bağlı yakıt, şoför, koruma hizmeti ve oluşabilecek diğer değişkenler göz önünde bulundurularak fiyatlanmaktadır. Bu anlamda Adana zırhlı araç kiralama fiyatları ve araç seçeneklerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, rezervasyon yapmak ve aklınıza gelebilecek tüm sorularınıza cevap bulmak için satış temsilcilerimizle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Adana havalimanı araç kiralama hizmetlerinin en güvenilir markası Adanacar.com ayrıcalığıyla sunulan Adana'da zırhlı araç kiralama hizmetimizle siz değerli müşterilerimize en üs koruma düzeyine sahip en güvenli yolculuk seçeneklerini, sahibi olduğumuz Adana'nın en geniş araç kiralama filosu ve protokol taşıma tecrübesine sahip özel şoförlerimizle yılın 365 günü kesintisiz olarak sunmaktayız. 

Fiyat Aralıkları