Adana Araç Kiralama

Adanada ayricalikli oto kiralama hizmeti

Adana araç kiralama olarak geniş ve genç araç filomuz ile Adana Şakirpaşa havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinden günün her saati en uygun fiyatları ile Adanacar.com üzerinden hızlıca rezervasyon yaparak ulaşabilirsiniz. Adana oto kiralama taleplerinizde sizlere en uygun kiralık araç seçeneğini bulmak isterseniz bizlere iletişim numaraları üzerinden arayarak müşteri destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

​Adanacar.com bölgemizde bulunan oto kiralama firmaları içersinde misafirlerimizin ihtiyaç duydukları uygun kiralık araç filosuna sahiptir. Adana araç kiralama konusunda deneyimli ekip arkadaşlarımız güvenli oto kiralama hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetlerimiz  için Adana havalimanı araç kiralama taleplerinizde sizlerden istenilen bilgiler kimlik ve sürücü bilgileri dışına çıkmamaktadır.  Rent a car firmalarının istemiş olduğu senet, provizyon vb. gibi işlemleri talep etmeyerek misafirlerimize güvenli araç kiralama imkanı vermekteyiz. Yurt içi misafirlerimizden istediğimiz Kredi Kartı bilgileri üzerinden çekim yapılmamakta olup yalnızca ceza ve muafiyet bedeli uygulaması yapılmaktadır. Adanacar.com olarak yurt içi misafirlerimizden kredi kartı ödemesi talep edilebilir. Firma ve kurumlar için talep ettiğiniz hizmetlerimiz için ödeme havale ile hizmet başlangıcında talep etmekteyiz.

Adana Şakirpaşa havaalanı bölgemizde ulaşım adına önemli bir konum teşkil etmektedir. Bu doğrultuda hizmetlerimiz içerisinde Adana araç kiralama dışında vip araç kiralama, şoförlü araç kiralama, vip transfer ve havaalanı transfer bulunmaktadır. Adana havalimanından Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin ve Gaziantep bölgesine günün her saatinde gerek binek araç ile ekonomik, minibüs ve vip araçlar ile transfer talepleriniz büyük titizlikle yapmaktayız. Adanacar.com olarak bir çok önemli isimleri taşımanın yanı sıra bireysel taleplerinizi Mercedes Vito, Mercedes Sprinter, 46 Kişilik Otobüs ve talep ettiğiniz binek araçlar ile en uygun fiyatlara yapmaktayız.

​Bir çok referansa sahip olan Adanacar.com Adana araç kiralama iletişim numaraları üzerinden 7/24 arayarak bizlere ulaşabilir kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.  İhtiyaçlarınıza en uygun kiralık araç hizmetimi yada diğer hizmetlerimiz hakkında hızlıca bilgi alabilirsiniz. Adana havalimanı araç kiralama rezervasyonunuz onaylandıktan sonra ulaşım hizmetlerimizden hangisi tercih ederseniz seçin talep ettiğiniz araç sizler için Şakirpaşa havalimanında hazır olarak bulundurulmaktadır. Bölgemizde en çok tercih edilen Adana Mersin transfer talepleriniz bölgeye hakim olan şoförlerimiz tarafından sizlerin istediği bir noktaya hızlıca ulaşım imkanı sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz çözümler ihtiyaçlarınıza yönelik olarak en uygun hale getirmek için bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilir ve değiştirebilirsiniz.
 

0 Yorum


Yorum Bırak

Haber hakkındaki görüş ve yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.


-->