Adana Oto Kiralama Hizmeti Kapınızda
  • Yayınlanma Tarihi: 10 Nis 2019

Adana Oto Kiralama Hizmeti Kapınızda

Premium araç seçenekleri ve Adana oto kiralama hizmetlerini ayrıcalıklı konsepti ışığında müşterilerine sunan Adanacar.com'dan yepyeni biz hizmet daha; Kiralık oto hemen kapınızda. Tarafımızdan onaylanan rezervasyonlarınız doğrultusunda, kiralama günü ve saati geldiğinde, artık rent a car hizmeti ayağınıza kadar geliyor.


Adanacar.com Kiraladığınız Aracı Kapınıza Getiriyor


Sunduğu ayrıcalıklı hizmet konseptiyle, sektöründe her zaman en yenilikçi fikirleri, müşterilerine en faydalı hizmetler haline getiren Adanacar.com, hayata geçirdiği adrese ücretsiz kiralık araç teslimi ile araba kiralayanlar için zaman tasarrufu sağlamayı ve beraberinde Trip Advisor, Trust Pilot ve Google  gibi dünyanın en saygın kalite ölçüm kurumlarının bağımsız verileri ile kanıtlanan %100 müşteri memnuniyeti oranını kalıcı olarak korumayı hedefliyor.

Adanacar.com rent a car şirketinin Adana'da sunduğu kapınıza ücretsiz kiralık araç teslim hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey internet sitesinden veya +90 322 235 41 56 ve +0 542 235 15 86 no lu telefon numaralarından iletişime geçerek rezervasyonunuzu tamamlamak. Rezervasyon anında tercihleriniz doğrultusunda size en uygun, ekonomik, lüks, VIP veya arazide kolaylıkla kullanabileceğiniz SUV araç seçeneklerinden kiralamak istediğiniz aracı belirleyip, nerede teslimat yapılmasını istiyorsanız internet sitemizde araç rezervasyon formunda veya telefonda müşteri temsilcimize belirtmeniz yeterli. Bundan sonrasını Adanacar.com'a bırakın, kiralık aracınız Adana'da adresinize hızlı ve ücret alınmaksızın hemen teslim edilsin.

Sadece Adana'da oto kiralama işlemlerinizde adresinize teslimat hizmeti ile kalmayarak, Adana transfer hizmetlerimiz kapsamında sizi isteğiniz doğrultusunda, Adana'da adresinizden alıp havalimanına ya da tam tersi yönde havalimanından alarak Adana içinde veya Adana dışında hizmet verdiğimiz Osmaniye, Hatay, Gaziantep, Mersin, Niğde, Konya, Kayseri ve Antalya gibi lokasyonlarda evinize, işyerinize ya da istediğiniz herhangi bir noktaya  profesyonel şoförlerimiz ve son model araçlarımızla ulaştırıyoruz. Standart olarak sunduğumuz beklemesiz transfer hizmetinden farklı olarak, sizin belirlediğiniz bir rota, seyahat planı veya çok noktada duraklamalı yolculuk planlarınız için sunduğumuz Adana şoförlü araç kiralama hizmetimizle de, noktadan adresinize veya adresinizden istediğiniz noktalara ulaşımınızı güvenli ve kaliteli hizmet politikamız çerçevesinde kesintisiz sağlıyoruz.

Adana'nın en yenilikçi oto kiralama firması Adanacar'dan siz de araç kiralayın keyifli, güvenli ve ekonomik rent a car hizmeti ayağınıza kadar gelsin. Adana'da günlük araç kiralama işlemlerini daha pratik hale getiren Adanacar.com'un sunduğu kiralama kolaylıkları konulu makalemizi de inceleyerek, gerek şehir merkezinde gerekse Adana Şakirpaşa Havalimanı'nda verdiğimiz kaliteli ve ayrıcalıklı oto kiralama hizmetimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 


0 Yorum

YORUM YAP