Adana Oto Kiralama Bilgilendirme

adana oto kiralama islemleri hakkinda onemli duyuru

Adana Oto Kiralama İşlemleriniz İçin Çok Önemli Uyarı

Değerli Konuklarımız,

Araç kiralama sektöründe son günlerde yaşanan ve sizler gibi tatil veya iş amaçlı olarak seyahat eden birçok kişiyi ilgilendiren önemli bir konuya dikkatinizi çekmek isteriz. 

Belkide hayatınızın en önemli iş seyahati için yada ailenizle güzel bir tatil geçirmek, akrabalarınızı ziyaret etmek için farklı ülkelerden Türkiyeye ya da Türkiye içerisinde bir şehirden başka bir şehre seyahat ediyorsunuz. Geldiğinizde konforlu bir biçimde ulaşımınızı sağlamak için oto kiralama hizmeti rezervasyonlarınızı önceden yaptırıyorsunuz. Tam da bu noktada siz değerli konuklarımıza, hizmet verdiğimiz Adana oto kiralama sektörü hakkında çok önemli olduğunu düşündüğümüz bu bilgilendirme ile herhangi bir mağduriyet durumu yaşamanızın önüne geçebilmek, olası dolandırıcılık olaylarını önleyebilmek ve sunmuş olduğumuz hizmetler doğrultusunda sizleri aydınlatmak isteriz. 

Adana oto kiralama işlemlerinize yönelik, araç kiralama fiyatlarını speküle ederek çok ucuz fiyatlarla araç kiraya verdiklerini iddia eden ve henüz teslim almadığınız bir kiralık araç için sizlerden ön ödeme talebinde bulunan firmalara lütfen itibar etmeyiniz ve para aktarımı yapmayınız. Ülkemizde oto kiralama rezervasyonu karşılığında ön ödeme alarak birçok yolcuyu mağdur eden merdiven altı firmalar özellikle yaz sezonunda artış göstermektedir, bu anlamda siz değerli konuklarımızın güvenliği ve huzurlu bir tatil geçirebilmeleri için Adanacar.com olarak tarafınızdan yapılan rezervasyonlarda kurulduğumuz günden bugüne hiçbir biçimde ön ödeme talep etmemekteyiz. Kiralık aracınızı havalimanı karşılamanıza müteakip otoparkımızda görerek teslim aldıktan sonra, operasyon sorumlularımıza ödemenizi güvenle yaparak, huzurlu, mutlu ve konforlu bir yolculuğa başlayabilirsiniz.

Saygılarımızla bilgilerinize sunarız.

Adanacar.com

Yazar : Cansu Aksoy tarafından 21 Haziran,2018 tarihinde yazılmıştır.

6 Yorum


 1. Semih Soner Kalan

  23 Ekim,2018 Saat 15:08
  Çok yararlı bir bilgilendirme olmuş. Maalesef kayınbiraderim böyle tatsız bir deneyim yaşamıştı 3 sene önce. Erken rezervasyon indirimi diyerek kiralayacağı arabaya P ön ödeme yaklaşık 300 euro yatırmıştı ve şirket iflas ettiği için parasını alamadı. Nihayetinde 2 defa oto kiralama ödemesi yaptı. Üstelik yaz sezonu olduğu için daha da pahalıya geldi. 2 yıldır Adanacar.com dan araç kiralıyoruz tüm ailece, hiçbir sorun yaşamadık. Bilgi için teşekkürler Adanacar.
 2. Safa Elmas

  05 Mart,2019 Saat 02:03
  Yapmış olduğunuz uyarıyı dikkate alacağım,bunun içinde ayrıca çok Teşekkür ederim. Selamlar
 3. Mutlu Delibalta

  05 Mart,2019 Saat 02:24
  Adanacar.com'u bu nedenle seviyorum. Her zaman güncel ve her zaman güvenli. Her zaman da Adanacar.com'dan araç kiralamaya devam edeceğim. Saygılar, Mutlu D.
 4. Turan Ayala

  05 Mart,2019 Saat 02:26
  Adanacar.com'dan defalarca araç kiraladım, hiçbir zamande sağolsunlar ön ödeme istemediler. Adana'nın en güvenilir araba kiralama şirketi olduğu için de herkese tavsiye ederim. Almanyadan sevgiler Turan Ayala -Bremen
 5. Cengiz Filiz

  06 Mart,2019 Saat 15:47
  Çok teşekkürler, Bir kaç sene önce kiraladığım araç çalıntı çıkmışdı,bir günüm karakolda geçti ispat edene kadar.
 6. Nehir Kahramangil

  12 Mart,2019 Saat 20:45
  Sunduğunuz güvenli ve kaliteli ulaşım hizmetleri ile beraber, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımınız nedeniyle teşekkür eder, bol kazançlar dilerim.

Yorum Bırak

Haber hakkındaki görüş ve yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.


Yukarı Çık